Celková plošná deratizace - podzim 2023


Vážení spoluobčané,

v pondělí 30.10.2023 bude zahájena plošná deratizace města. Kladení nástrah bude probíhat do 10.11.2023. Kontroly včetně doplnění nástrah pak ve dnech od 13.11. do 30.11.2023.

Nástrahy na hubení hlodavců budou kladeny:

1) Do deratizačních staniček v budovách/domech a dvorních traktech v majetku města Mikulov, u kontejnerových stání, parkovišť.
2) Přímo do nor - volná prostranství, zelené plochy.

Nástrahy nebudou pokládány volně! V případě zaznamenání takového výskytu vás žádáme o podání zprávy. Mohlo dojít k nežádoucí manipulaci s položenými nástrahami.

Po celou dobu provádění plošné deratizace je třeba, aby majitelé domácích zvířat a rodiče s malými dětmi dbali zvýšené opatrnosti. Každá deratizační stanička je však opatřena výraznou oranžovou samolepkou, upozorňující na nástrahu na hlodavce a díry v deratizačních staničkách jsou příliš malé na to, aby nástrahu v nich uloženou mohl váš pes nebo kočka spolknout.

Pro lepší zacílení bychom uvítali oznámení většího výskytu potkanů mimo běžně prováděnou deratizaci (viz Interaktivní mapa). Oznámení hlašte prostřednictvím "Ohlášení závad" na stránkách společnosti TEDOS Mikulov (v části "Chci nahlásit závadu v oblasti" označit "ostatní").

Chtěli bychom občany města upozornit na to, že uvedené termíny deratizace mohou být ovlivněny počasím. V takovém případě proběhne pokládka následující den.

Děkujeme za pochopení!

Interaktivní mapa míst, kde bude probíhat deratizace je k nahlédnutí zde
Ilustrační fota deratizačních staniček. 

Deratizacni stanicka venkovni Deratizacn stanicka vnitrni

O společnosti

TEDOS Mikulov s.r.o. je obchodní společností se 100% účastí (jediný zakladatel) města Mikulov, zřízená dne 16. 12. 2004, zapsána v obchodním rejstříku KS Brno, odd. C, vložka 47 714, IČ: 269 49 962, DIČ: CZ26949962 za účelem:

  • správa a údržba nemovitostí (bytový a nebytový fond města), 
  • poskytování technických služeb, 
  • provoz koupaliště, 
  • tepelné hospodářství, 
  • montáž, oprav, revize vyhrazených plynových zařízení
  • a provádění staveb, jejich změn.
TEDOS Mikulov

vytvořil pixelhouse.cz